top of page

Odstranění pařezu v příkopu v Nupakách nedaleko Čestlic


Vykopat pařez dá práci. Je to zbytečné. - fréza pařezů to nepotřebuje

Ušetřete si práci snahou o odstranění, vykopání pařezu a rovnou si objednejte službu frézovní pařezu. Ušetříte tím svůj čas, peníze a možná i své ruce. V červenci jsme vyrazili do Nupak blízko Čestlic, kde nás čekal pařez v příkopě o velikosti okolo 160 cm. Majitel se jej snažil sám odstranit pilou, krumpáčem, sekyrou i vypálením. Nakonec to vzdal a my se mu nedivíme.

Na místo jsme přijeli s malým časovým předstihem apo krátkém seznámení padla otázka: “Jak dlouho to bude trvat?” Nešlo zde ani o časový press, ale spíše o zvědavost jak si s tím naše fréza Vermeer poradí. Odpověď byla jednoduchá. 2 hodiny.

frezujemeparezy.cz dorazili do obce Nupaky nedaleko Čestlic

Jelikož byl pařez v příkopu využili jsme našeho nájezdu abychom začali pěkně z roviny. David se do pařezu zakousl pěkně a za hodinu byla opravdu polovina pařezu pryč. Drobnou komplikací však byla ocelová tyč, na kterou jsme narazili ve spodní části. Doslova a do písmene jsme si na ni krátce vylámali zuby. Obětí bylo několik ulomených zubů naší frézy. Opatrně jsme frézou s chirurgickou přesností tyč ob frézovali až jsme jej mohli sami vytáhnout rukou. Poté jsme pokračovali v našem tempu dál.

2 hodiny padly. Vypnuli jsme motor frézy, uklidili silnici od pilin a se spokojeným zákazníkem jsme se rozloučili. Ze zvědavosti jsme se zeptali, jak dlouho se sám snažil odstranit. A Odpověď? Ani se neptejte!

Těšíme se na další výzvu. Již brzy nás čeká dvůr českého pivovaru.

navrtat a zapálit pařez? nechte to na naší fréze vermeer

Vypalování pařezů je zbytečná práce

54 zobrazení

Comments


bottom of page